Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Budapeszcie

Wegry Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Wegry . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Budapeszcie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Wegry. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Wegry.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Budapeszcie
Polish Embassy in Budapest, Hungary Vorosligeti fasor 16 1068 Budapest Hungary

Numer telefonu:

(+36) 1 413-8200

Faks:

(+36) 1 351-1722

E-mail:

info@polishemb.hu

Strona WWW:

www.lengyelorszag.hu

Ambasador:

Rafal Wisniewski

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Budapeszcie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Wegry..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Budapeszcie jest kierowana przez panią Rafal Wisniewski - Ambasador, Wegry

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Wegry

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Budapeszcie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Wegry dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Keszthely lub Szeged

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Budapeszcie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Wegry i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+36) 1 413-8200 lub e-mail info@polishemb.hu


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Budapeszcie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Wegry.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Budapeszcie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+36) 1 413-8200 lub poprzez e-mail info@polishemb.hu