Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Helsinkach

Finlandia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Finlandia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Helsinkach. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Finlandia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Finlandia.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Helsinkach
Polish Embassy in Helsinki, Finland Armas Lindgrenintie 21 00570 Helsinki Finland

Numer telefonu:

(+358) 9 618 280

Faks:

(+358) 9 684 7477

E-mail:

helsinki.amb.info@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.helsinki.polemb.net

Ambasador:

Mr Janusz Niesyo

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Helsinkach oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Finlandia..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Helsinkach jest kierowana przez panią Mr Janusz Niesyo - Ambasador, Finlandia

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Finlandia

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Helsinkach?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Finlandia dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Espoo, Jyvaskyla, Kuopio, Oulu, Rovaniemi, Tampere lub Turku

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Helsinkach Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Finlandia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+358) 9 618 280 lub e-mail helsinki.amb.info@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Helsinkach oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Finlandia.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Helsinkach mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+358) 9 618 280 lub poprzez e-mail helsinki.amb.info@msz.gov.pl

 

Booking.com