Malezja Flag

Ambasada Malezji w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Malezji w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Malezji w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Malezji w Polska.

Ambasada Malezji w Warszawie
Malaysian Embassy in Warsaw, Poland ul. Gruzinska 3 03-902 Warsaw Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 617 31 44 (+48) 22 617 44 13

Faks:

(+48) 22 617 62 56 (+48) 22 616 05 90

E-mail:

mwwarsaw@poczta.neostrada.pl

Strona WWW:

Ambasador:

Mr Jamaluddin bin Sabeh

Godziny otwarcia:

08.30-13.00 and 14.00-16.30

Ambasady Malezji - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Malezji w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Malezji zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Malezji w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Jamaluddin bin Sabeh - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Malezji wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Malezji w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Malezji konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Malezji w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Malezji i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Malezji w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Malezji w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Malezji.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Malezji - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Malezji w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 617 31 44 (+48) 22 617 44 13 lub e-mail mwwarsaw@poczta.neostrada.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Malezji w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Malezji, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Malezji w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 617 31 44 (+48) 22 617 44 13 lub poprzez e-mail mwwarsaw@poczta.neostrada.pl

 

Booking.com