Tajlandia Flag

Ambasada Tajlandii w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Tajlandii w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Tajlandii w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Tajlandii w Polska.

Ambasada Tajlandii w Warszawie
Thai Embassy in Warsaw, Poland Ul. Willowa 7 00-790 Warsaw Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 849 64 14 (+48) 22 849 14 06

Faks:

(+48) 22 849 26 30

E-mail:

thaiemb@thaiemb.internetdsl.pl

Strona WWW:

www.thaiembassy.pl

Ambasador:

Mr Bansarn Bunnag

Godziny otwarcia:

08.30-12.00 and 13.00-17.00

Ambasady Tajlandii - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Tajlandii w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Tajlandii zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Tajlandii w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Bansarn Bunnag - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Tajlandii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Tajlandii w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Tajlandii konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Tajlandii w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Tajlandii i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Tajlandii w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Tajlandii w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Tajlandii.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Tajlandii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Tajlandii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 849 64 14 (+48) 22 849 14 06 lub e-mail thaiemb@thaiemb.internetdsl.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Tajlandii w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Tajlandii, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Tajlandii w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 849 64 14 (+48) 22 849 14 06 lub poprzez e-mail thaiemb@thaiemb.internetdsl.pl