Wietnam Flag

Ambasada Wietnamu w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Wietnamu w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Wietnamu w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Wietnamu w Polska.

Ambasada Wietnamu w Warszawie
Vietnamese Embassy in Warsaw, Poland ul. Resorowa 36 02-956 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 651 60 98

Faks:

(+48) 22 651 60 95

E-mail:

vnemb.pl@mofa.gov.vn

Strona WWW:

Ambasador:

Mr Nguyen Hoang

Godziny otwarcia:

08.30-12.00 and 13.30-16.30

Ambasady Wietnamu - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Wietnamu w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Wietnamu zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Wietnamu w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Nguyen Hoang - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Wietnamu wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Wietnamu w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Wietnamu konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Wietnamu w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Wietnamu i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Wietnamu w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Wietnamu w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Wietnamu.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Wietnamu - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Wietnamu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 651 60 98 lub e-mail vnemb.pl@mofa.gov.vn


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Wietnamu w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Wietnamu, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Wietnamu w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 651 60 98 lub poprzez e-mail vnemb.pl@mofa.gov.vn