Azerbejdzan Flag

Ambasada Azerbejdżanu w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Azerbejdżanu w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Azerbejdżanu w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Azerbejdżanu w Polska.

Ambasada Azerbejdżanu w Warszawie
Azerbaijani Embassy in Warsaw, Poland ul. Zwyciezcow 12 03-941 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 616 21 88 (+48) 22 617 67 28

Faks:

(+48) 22 616 19 49

E-mail:

warsaw@mission.mfa.gov.az

Strona WWW:

azembassy.pl/

Ambasador:

Mr Hasan Aziz Hasanov

Godziny otwarcia:

09.00-13.00 and 14.00-18.00

Ambasady Azerbejdżanu - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Azerbejdżanu w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Azerbejdżanu zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Azerbejdżanu w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Hasan Aziz Hasanov - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Azerbejdżanu wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Azerbejdżanu w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Azerbejdżanu konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Azerbejdżanu w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Azerbejdżanu i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Azerbejdżanu w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Azerbejdżanu w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Azerbejdżanu.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Azerbejdżanu - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Azerbejdżanu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 616 21 88 (+48) 22 617 67 28 lub e-mail warsaw@mission.mfa.gov.az


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Azerbejdżanu w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Azerbejdżanu, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Azerbejdżanu w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 616 21 88 (+48) 22 617 67 28 lub poprzez e-mail warsaw@mission.mfa.gov.az

 

Booking.com