Laos Flag

Ambasada Laosu w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Laosu w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Laosu w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Laosu w Polska.

Ambasada Laosu w Warszawie
Laotian Embassy in Warsaw, Poland ul. Rejtana 15 m. 26 02-516 Warsaw Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 848 47 86 (+48) 22 848 89 49

Faks:

(+48) 22 849 71 22

E-mail:

embassylaos@yahoo.com

Strona WWW:

Ambasador:

Mr. Somphone Sichaleune

Godziny otwarcia:

09.00-12.00 and 14.00-16.00

Ambasady Laosu - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Laosu w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Laosu zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Laosu w Warszawie jest kierowana przez panią Mr. Somphone Sichaleune - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Laosu wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Laosu w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Laosu konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Laosu w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Laosu i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Laosu w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Laosu w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Laosu.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Laosu - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Laosu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 848 47 86 (+48) 22 848 89 49 lub e-mail embassylaos@yahoo.com


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Laosu w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Laosu, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Laosu w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 848 47 86 (+48) 22 848 89 49 lub poprzez e-mail embassylaos@yahoo.com

 

Booking.com