Arabia Saudyjska Flag

Ambasada Arabii Saudyjskiej w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Arabii Saudyjskiej w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Arabii Saudyjskiej w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Arabii Saudyjskiej w Polska.

Ambasada Arabii Saudyjskiej w Warszawie
Saudi Arabian Embassy in Warsaw, Poland ul. Stępińska 55 00-739 Warsaw Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 840 0000 (+48) 22 840 6599

Faks:

(+48) 22 840 5636

E-mail:

info@saudiembassy.pl plemb@mofa.gov.sa

Strona WWW:

www.saudiembassy.pl

Ambasador:

Mr Waleed Taher Radwan

Godziny otwarcia:

Ambasady Arabii Saudyjskiej - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Arabii Saudyjskiej w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Arabii Saudyjskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Arabii Saudyjskiej w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Waleed Taher Radwan - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Arabii Saudyjskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Arabii Saudyjskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Arabii Saudyjskiej konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Arabii Saudyjskiej w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Arabii Saudyjskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Arabii Saudyjskiej w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Arabii Saudyjskiej w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Arabii Saudyjskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Arabii Saudyjskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Arabii Saudyjskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 840 0000 (+48) 22 840 6599 lub e-mail info@saudiembassy.pl plemb@mofa.gov.sa


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Arabii Saudyjskiej w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Arabii Saudyjskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Arabii Saudyjskiej w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 840 0000 (+48) 22 840 6599 lub poprzez e-mail info@saudiembassy.pl plemb@mofa.gov.sa