Pakistan Flag

Ambasada Pakistanu w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Pakistanu w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Pakistanu w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Pakistanu w Polska.

Ambasada Pakistanu w Warszawie
Pakistani Embassy in Warsaw, Poland ul. Staroscinska 1 m. 1-2 02-516 Warsaw Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 849 48 08 (+48) 22 849 49 38

Faks:

(+48) 22 849 11 60

E-mail:

parepwarsaw@gmail.com

Strona WWW:

Ambasador:

Mr Murad Ali

Godziny otwarcia:

09.00-17.00

Ambasady Pakistanu - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Pakistanu w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Pakistanu zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Pakistanu w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Murad Ali - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Pakistanu wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Pakistanu w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Pakistanu konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Pakistanu w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Pakistanu i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Pakistanu w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Pakistanu w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Pakistanu.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Pakistanu - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Pakistanu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 849 48 08 (+48) 22 849 49 38 lub e-mail parepwarsaw@gmail.com


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Pakistanu w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Pakistanu, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Pakistanu w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 849 48 08 (+48) 22 849 49 38 lub poprzez e-mail parepwarsaw@gmail.com