Ekwador Flag

Ambasada Ekwadoru w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Ekwadoru w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Ekwadoru w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Ekwadoru w Polska.

Ambasada Ekwadoru w Warszawie
Ecuadorian Embassy in Warsaw, Poland ul. Rejtana 15 m. 15 02-516 Warsaw Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 848 72 30

Faks:

(+48) 22 848 81 96

E-mail:

eecupolonia@mmrree.gob.ec embajada.varsovia@yahoo.com

Strona WWW:

Ambasador:

Mr Fabian Valdivieso Eguiguren

Godziny otwarcia:

09.00-16.00

Ambasady Ekwadoru - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Ekwadoru w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Ekwadoru zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Ekwadoru w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Fabian Valdivieso Eguiguren - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Ekwadoru wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Ekwadoru w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ekwadoru konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Ekwadoru w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Ekwadoru i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Ekwadoru w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Ekwadoru w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Ekwadoru.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Ekwadoru - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Ekwadoru w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 848 72 30 lub e-mail eecupolonia@mmrree.gob.ec embajada.varsovia@yahoo.com


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Ekwadoru w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Ekwadoru, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Ekwadoru w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 848 72 30 lub poprzez e-mail eecupolonia@mmrree.gob.ec embajada.varsovia@yahoo.com

 

Booking.com