Flag

Konsulat w

 Flag

Placówka dyplomatyczna w . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu w . Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w . Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady oraz każdego innego Konsulatu w

Konsulat w

Numer telefonu:

Faks:

E-mail:

Strona WWW:

Konsul:

Godziny otwarcia:

Konsulat - pełni funkcję w oraz promuje interesy w .

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat w jest kierowany przez w z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem lub adresem e-mail

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat w ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

konsulaty w

Mają Państwo daleko od konsulatu w ?

może mieć więcej konsulatów w . Jeśli Konsulat w jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty w . Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : ( - ).

Ambasada - Jeżeli konsulat w lub inny Konsulat w nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady w

Znajdź Hotel blisko Konsulatu w - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w i - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon lub e-mail

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty znajdujące się w różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.