Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Ho Chi Minh City

Wietnam Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Wietnam . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Ho Chi Minh City. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Wietnam. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Wietnam

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Ho Chi Minh City
Polish Consulate General in Ho Chi Minh City, Vietnam Saigon Centre, 65 Le Loi Blvd Ho Chi Minh City Vietnam

Numer telefonu:

(+84) (8) 914 2883

Faks:

(+84) (8) 914 2884

E-mail:

kgrphcm@hcm.vnn.vn

Strona WWW:

Konsul:

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Ho Chi Minh City oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Wietnam.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Ho Chi Minh City jest kierowany przez panią - Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Wietnam z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+84) (8) 914 2883 lub adresem e-mail kgrphcm@hcm.vnn.vn

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Ho Chi Minh City ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Wietnam

Mają Państwo daleko od konsulatu w Ho Chi Minh City?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Wietnam. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Ho Chi Minh City jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Wietnam. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Ho Chi Minh City

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Ho Chi Minh City lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Wietnam nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wietnam Ambasada Polska w Hanoi

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Ho Chi Minh City - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Wietnam i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+84) (8) 914 2883 lub e-mail kgrphcm@hcm.vnn.vn

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Wietnam różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.