Ambasada Syria w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Ambasada Syrii w Warszawie

Więcej Polskie Ambasady na całym świecie

 
 

 

Więcej Ambasad zagranicznych w Polska

 

  Syria Flag

Ambasada Syrii w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Syrii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Syrii w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Syrii w Polska.
Ambasady Syrii - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Syrii w Polska. Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Działalność wszystkich Ambasada Syrii zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Syrii w Warszawie jest kierowana przez panią Dr Wissal Issa, Charge dAffaires a.i., Polska mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 849 14 56 (+48) 22 848 48 09 lub poprzez e-mail

Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Syrii w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Syrii , jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska. Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Syrii w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 849 14 56 (+48) 22 848 48 09 lub poprzez e-mail

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Syrii w Warszawie?- Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Syrii i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Syrii w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w (Brak konsulatów w tym kraju).

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Ambasad Syrii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady. Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Syrii w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Znajdź Hotel blisko Ambasady Syrii w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Syrii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu ambasady.

  de Ambasada van Syria w Warszawie   Booking.com   de Ambasada Syria w Warszawie  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Syrii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Syrii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 849 14 56 (+48) 22 848 48 09 lub e-mail
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Ambasady Syrii w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Syrii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową.

Disclaimer & Privacy Policy