Konsulat Serbia w Katowice - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Serbii w Katowice

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Serbia Flag

Konsulat Serbii w Katowice

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Serbii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Serbii w Katowice. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Serbii oraz każdego innego Konsulatu Serbii w Polska.
Konsulat Serbii - pełni funkcję w Katowice oraz promuje Serbii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Serbii w Katowice jest kierowany przez panią Mr Ranko Tomovic - Konsul Serbii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 32 265 81 66 lub adresem e-mail konsul@konsulat-serbia.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Katowice? - Serbii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Serbii w Katowice jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Serbii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Serbii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Serbii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Serbii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Serbii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Katowice

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Serbii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Serbii w Katowice ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Serbii - Jeżeli konsulat w Katowice lub inny Konsulat Serbii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Serbii w Polska Ambasada Serbia w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Serbii w Katowice - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Katowice lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Serbii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Serbia w Polska   Booking.com   Konsulat Serbia w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Serbii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Serbii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 32 265 81 66 lub e-mail konsul@konsulat-serbia.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Serbii w Katowice - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Serbii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy