Konsulat Austria w Katowice - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Austrii w Katowice

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Austria Flag

Konsulat Austrii w Katowice

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Austrii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Austrii w Katowice. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Austrii oraz każdego innego Konsulatu Austrii w Polska.
Konsulat Austrii - pełni funkcję w Katowice oraz promuje Austrii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Austrii w Katowice jest kierowany przez panią Mr Tomasz Zurawski - Konsul Austrii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) (32) 358 37 00 lub adresem e-mail e-kancelaria@pzzp.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Katowice? - Austrii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Austrii w Katowice jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Austrii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Austrii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Austrii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Austrii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Austrii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Katowice, Krakowie, Lodzi, Poznan lub Wroclaw

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Austrii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Austrii w Katowice ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Austrii - Jeżeli konsulat w Katowice lub inny Konsulat Austrii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Austrii w Polska Ambasada Austria w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Austrii w Katowice - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Katowice lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Austrii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Austria w Polska   Booking.com   Konsulat Austria w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Austrii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Austrii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) (32) 358 37 00 lub e-mail e-kancelaria@pzzp.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Austrii w Katowice - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Austrii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy