Konsulat Holandia w Krakowie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Holandii w Krakowie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Holandia Flag

Konsulat Holandii w Krakowie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Holandii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Holandii w Krakowie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Holandii oraz każdego innego Konsulatu Holandii w Polska.
Konsulat Holandii - pełni funkcję w Krakowie oraz promuje Holandii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Holandii w Krakowie jest kierowany przez panią Mr Patrick den Bult - Honorowy Konsul Holandii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 883 357 929 lub adresem e-mail nlconsulate.krakow@onet.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Krakowie? - Holandii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Holandii w Krakowie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Holandii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Holandii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Holandii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Holandii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Holandii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku lub Krakowie

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Holandii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Holandii w Krakowie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Holandii - Jeżeli konsulat w Krakowie lub inny Konsulat Holandii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Holandii w Polska Ambasada Holandia w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Holandii w Krakowie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Krakowie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Holandii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Netherlands w Polska   Booking.com   Konsulat Netherlands w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Holandii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Holandii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 883 357 929 lub e-mail nlconsulate.krakow@onet.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Holandii w Krakowie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Holandii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy