Konsulat Monako w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Monako w Warszawie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Monako Flag

Konsulat Monako w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Monako w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Monako w Warszawie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Monako oraz każdego innego Konsulatu Monako w Polska.
Konsulat Monako - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje Monako interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Monako w Warszawie jest kierowany przez panią Mr Tomasz Wardynski - Konsul Monako w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 22 437 84 66 lub adresem e-mail monaco@wardynski.com.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Warszawie? - Monako może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Monako w Warszawie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Monako w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Monako niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Monako znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Monako są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Monako w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Warszawie

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Monako wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Monako w Warszawie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Monako - Jeżeli konsulat w Warszawie lub inny Konsulat Monako w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Monako w Polska

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Monako w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Warszawie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Monako. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Monaco w Polska   Booking.com   Konsulat Monaco w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Monako - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Monako w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 22 437 84 66 lub e-mail monaco@wardynski.com.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Monako w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Monako lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy