Konsulat Polska w Aleppo - Syria

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Aleppo

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Aleppo

Syria
Syria Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Syria. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Aleppo. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Syria. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Syria.
Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Aleppo oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Syria. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Aleppo jest kierowany przez panią Dr Emile Katti - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Syria z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem lub adresem e-mail

Mają Państwo daleko od konsulatu w Aleppo? - Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Syria. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Aleppo jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Syria różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Syria. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Aleppo

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Aleppo ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Aleppo lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Syria nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Syria Ambasada Polska w Damaszku

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Aleppo - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Aleppo lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Poland w Syria   Booking.com   Konsulat Poland w Syria  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Syria i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon lub e-mail
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Aleppo - Syria. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy