Konsulat Slowenia w Torun - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Słowenii w Torun

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Slowenia Flag

Konsulat Słowenii w Torun

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Słowenii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Słowenii w Torun. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Słowenii oraz każdego innego Konsulatu Słowenii w Polska.
Konsulat Słowenii - pełni funkcję w Torun oraz promuje Słowenii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Słowenii w Torun jest kierowany przez panią Mr Jan Walczak - Konsul Słowenii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 56 623 88 90 lub adresem e-mail jwalczak@ic.torun.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Torun? - Słowenii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Słowenii w Torun jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Słowenii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Słowenii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Słowenii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Słowenii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Słowenii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Katowice lub Torun

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Słowenii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Słowenii w Torun ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Słowenii - Jeżeli konsulat w Torun lub inny Konsulat Słowenii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Słowenii w Polska Ambasada Slowenia w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Słowenii w Torun - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Torun lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Słowenii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Slovenia w Polska   Booking.com   Konsulat Slovenia w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Słowenii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Słowenii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 56 623 88 90 lub e-mail jwalczak@ic.torun.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Słowenii w Torun - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Słowenii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy