Konsulat Rosja w Krakowie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Rosji w Krakowie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Rosja Flag

Konsulat Rosji w Krakowie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Rosji w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rosji w Krakowie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rosji oraz każdego innego Konsulatu Rosji w Polska.
Konsulat Rosji - pełni funkcję w Krakowie oraz promuje Rosji interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Rosji w Krakowie jest kierowany przez panią Mr Victor Kolesnikov - Konsul Generalny Rosji w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 12 422 26 47 lub adresem e-mail konskrk@pro.onet.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Krakowie? - Rosji może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Rosji w Krakowie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rosji w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rosji niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rosji znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rosji są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rosji w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku, Krakowie lub Poznan

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Rosji wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Rosji w Krakowie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Rosji - Jeżeli konsulat w Krakowie lub inny Konsulat Rosji w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rosji w Polska Ambasada Rosja w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rosji w Krakowie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Krakowie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Rosji. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Russia w Polska   Booking.com   Konsulat Russia w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Rosji - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rosji w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 12 422 26 47 lub e-mail konskrk@pro.onet.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Rosji w Krakowie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Rosji lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy