Konsulat Norwegia w Gdansku - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Norwegii w Gdansku

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Norwegia Flag

Konsulat Norwegii w Gdansku

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Norwegii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Norwegii w Gdansku. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Norwegii oraz każdego innego Konsulatu Norwegii w Polska.
Konsulat Norwegii - pełni funkcję w Gdansku oraz promuje Norwegii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Norwegii w Gdansku jest kierowany przez panią Mr Michal Alfons Rzeszewicz - Konsul Norwegii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 58 661 80 04 lub adresem e-mail norconsulate@mar-law.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Gdansku? - Norwegii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Norwegii w Gdansku jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Norwegii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Norwegii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Norwegii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Norwegii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Norwegii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku, Krakowie lub Szczecin

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Norwegii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Norwegii w Gdansku ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Norwegii - Jeżeli konsulat w Gdansku lub inny Konsulat Norwegii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Norwegii w Polska Ambasada Norwegia w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Norwegii w Gdansku - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Gdansku lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Norwegii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Norway w Polska   Booking.com   Konsulat Norway w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Norwegii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Norwegii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 58 661 80 04 lub e-mail norconsulate@mar-law.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Norwegii w Gdansku - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Norwegii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy