Konsulat Japonia w Krakowie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Japonii w Krakowie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Japonia Flag

Konsulat Japonii w Krakowie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Japonii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Japonii w Krakowie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Japonii oraz każdego innego Konsulatu Japonii w Polska.
Konsulat Japonii - pełni funkcję w Krakowie oraz promuje Japonii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Japonii w Krakowie jest kierowany przez panią Mr Krzyszof Ingarden - Konsul Generalny Japonii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 12 633 43 59 lub adresem e-mail honoraryconsulofjapan@op.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Krakowie? - Japonii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Japonii w Krakowie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Japonii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Japonii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Japonii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Japonii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Japonii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Krakowie

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Japonii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Japonii w Krakowie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Japonii - Jeżeli konsulat w Krakowie lub inny Konsulat Japonii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Japonii w Polska Ambasada Japonia w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Japonii w Krakowie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Krakowie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Japonii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Japan w Polska   Booking.com   Konsulat Japan w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Japonii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Japonii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 12 633 43 59 lub e-mail honoraryconsulofjapan@op.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Japonii w Krakowie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Japonii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy