Konsulat Ghana w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Ghany w Warszawie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Ghana Flag

Konsulat Ghany w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Ghany w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Ghany w Warszawie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Ghany oraz każdego innego Konsulatu Ghany w Polska.
Konsulat Ghany - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje Ghany interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Ghany w Warszawie jest kierowany przez panią Mr Waclaw Banbula - Konsul Ghany w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 22 833 17 75 lub adresem e-mail

Mają Państwo daleko od konsulatu w Warszawie? - Ghany może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Ghany w Warszawie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Ghany w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Ghany niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Ghany znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Ghany są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Ghany w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Warszawie

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Ghany wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Ghany w Warszawie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Ghany - Jeżeli konsulat w Warszawie lub inny Konsulat Ghany w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Ghany w Polska

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Ghany w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Warszawie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Ghany. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Ghana w Polska   Booking.com   Konsulat Ghana w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Ghany - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Ghany w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 22 833 17 75 lub e-mail
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Ghany w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Ghany lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy