Ambasada Polska w Belgradzie - Serbia

       
  Jesteś tutaj: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Belgradzie

Więcej Polskie Ambasady na całym świecie

 
 

 

Więcej Ambasad zagranicznych w Polska

 

  Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Belgradzie

Serbia
Serbia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Serbia. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Belgradzie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Serbia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Serbia.
Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Belgradzie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Serbia. Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Belgradzie jest kierowana przez panią Mr Andrzej Edward Jasionowski - Ambasador, Serbia mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+381) 11 2065 301 (+381) 11 2065 318 lub poprzez e-mail belgrad.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Belgradzie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej , jak i obywatelom innych krajów przebywających w Serbia. Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Belgradzie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+381) 11 2065 301 (+381) 11 2065 318 lub poprzez e-mail belgrad.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Belgradzie?- Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Serbia dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w (Brak konsulatów w tym kraju).

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady. Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Belgradzie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu ambasady.

  de Ambasada van Polska w Belgradzie   Booking.com   de Ambasada Polska w Belgradzie  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Serbia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+381) 11 2065 301 (+381) 11 2065 318 lub e-mail belgrad.amb.sekretariat@msz.gov.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Belgradzie - Serbia. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową.

Disclaimer & Privacy Policy