Ambasada Wenezuela w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Ambasada Wenezueli w Warszawie

Więcej Polskie Ambasady na całym świecie

 
 

 

Więcej Ambasad zagranicznych w Polska

 

  Wenezuela Flag

Ambasada Wenezueli w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Wenezueli w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Wenezueli w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Wenezueli w Polska.
Ambasady Wenezueli - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Wenezueli w Polska. Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Działalność wszystkich Ambasada Wenezueli zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Wenezueli w Warszawie jest kierowana przez panią Vacant - Ambasador, Polska mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 646 18 46 (+48) 22 646 87 60 lub poprzez e-mail embajada@venez.pl

Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Wenezueli w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Wenezueli , jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska. Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Wenezueli w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 646 18 46 (+48) 22 646 87 60 lub poprzez e-mail embajada@venez.pl

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Wenezueli w Warszawie?- Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Wenezueli i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Wenezueli w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w (Brak konsulatów w tym kraju).

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Ambasad Wenezueli wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady. Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Wenezueli w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Znajdź Hotel blisko Ambasady Wenezueli w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Wenezueli. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu ambasady.

  de Ambasada van Wenezuela w Warszawie   Booking.com   de Ambasada Wenezuela w Warszawie  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Wenezueli - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Wenezueli w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 646 18 46 (+48) 22 646 87 60 lub e-mail embajada@venez.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Ambasady Wenezueli w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Wenezueli lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową.

Disclaimer & Privacy Policy