Ambasada Kolumbia w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Ambasada Kolumbii w Warszawie

Więcej Polskie Ambasady na całym świecie

 
 

 

Więcej Ambasad zagranicznych w Polska

 

  Kolumbia Flag

Ambasada Kolumbii w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Kolumbii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Kolumbii w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Kolumbii w Polska.
Ambasady Kolumbii - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Kolumbii w Polska. Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Działalność wszystkich Ambasada Kolumbii zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Kolumbii w Warszawie jest kierowana przez panią Mrs Victoria Gonzalez Ariza - Ambasador, Polska mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 617 09 73 lub poprzez e-mail evarsovia@cancilleria.gov.co

Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Kolumbii w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Kolumbii , jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska. Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Kolumbii w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 617 09 73 lub poprzez e-mail evarsovia@cancilleria.gov.co

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Kolumbii w Warszawie?- Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Kolumbii i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Kolumbii w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w (Brak konsulatów w tym kraju).

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Ambasad Kolumbii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady. Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Kolumbii w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Znajdź Hotel blisko Ambasady Kolumbii w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Kolumbii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu ambasady.

  de Ambasada van Kolumbia w Warszawie   Booking.com   de Ambasada Kolumbia w Warszawie  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Kolumbii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Kolumbii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 617 09 73 lub e-mail evarsovia@cancilleria.gov.co
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Ambasady Kolumbii w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Kolumbii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową.

Disclaimer & Privacy Policy