Ambasada Irak w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Ambasada Iraku w Warszawie

Więcej Polskie Ambasady na całym świecie

 
 

 

Więcej Ambasad zagranicznych w Polska

 

  Irak Flag

Ambasada Iraku w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Iraku w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Iraku w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Iraku w Polska.
Ambasady Iraku - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Iraku w Polska. Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Działalność wszystkich Ambasada Iraku zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Iraku w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Asaad Sultan Hachem Abogulal - Ambasador, Polska mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 617 4911 and (+48) 22 617 5773 lub poprzez e-mail iraqembassy@ambasadairaku.com.pl

Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Iraku w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Iraku , jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska. Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Iraku w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 617 4911 and (+48) 22 617 5773 lub poprzez e-mail iraqembassy@ambasadairaku.com.pl

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Iraku w Warszawie?- Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Iraku i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Iraku w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w (Brak konsulatów w tym kraju).

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Ambasad Iraku wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady. Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Iraku w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Znajdź Hotel blisko Ambasady Iraku w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Iraku. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu ambasady.

  de Ambasada van Irak w Warszawie   Booking.com   de Ambasada Irak w Warszawie  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Iraku - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Iraku w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 617 4911 and (+48) 22 617 5773 lub e-mail iraqembassy@ambasadairaku.com.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Ambasady Iraku w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Iraku lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową.

Disclaimer & Privacy Policy