Ambasada Argentyna w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Ambasada Argentyny w Warszawie

Więcej Polskie Ambasady na całym świecie

 
 

 

Więcej Ambasad zagranicznych w Polska

 

  Argentyna Flag

Ambasada Argentyny w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Argentyny w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Argentyny w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Argentyny w Polska.
Ambasady Argentyny - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Argentyny w Polska. Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Działalność wszystkich Ambasada Argentyny zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Argentyny w Warszawie jest kierowana przez panią Patricia Salas - Ambasador, Polska mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 617 6028 (+48) 22 617 6029 lub poprzez e-mail epolo@home.pl secons.epolo@home.pl

Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Argentyny w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Argentyny , jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska. Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Argentyny w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 617 6028 (+48) 22 617 6029 lub poprzez e-mail epolo@home.pl secons.epolo@home.pl

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Argentyny w Warszawie?- Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Argentyny i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Argentyny w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w (Brak konsulatów w tym kraju).

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Ambasad Argentyny wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady. Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Argentyny w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Znajdź Hotel blisko Ambasady Argentyny w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Argentyny. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu ambasady.

  de Ambasada van Argentyna w Warszawie   Booking.com   de Ambasada Argentyna w Warszawie  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Argentyny - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Argentyny w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 617 6028 (+48) 22 617 6029 lub e-mail epolo@home.pl secons.epolo@home.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Ambasady Argentyny w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Argentyny lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową.

Disclaimer & Privacy Policy