Ambasada Urugwaj w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Ambasada Urugwaju w Warszawie

Więcej Polskie Ambasady na całym świecie

 
 

 

Więcej Ambasad zagranicznych w Polska

 

  Urugwaj Flag

Ambasada Urugwaju w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Urugwaju w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Urugwaju w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Urugwaju w Polska.
Ambasady Urugwaju - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Urugwaju w Polska. Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Działalność wszystkich Ambasada Urugwaju zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Urugwaju w Warszawie jest kierowana przez panią Dr. Luis Sica Bergara - Ambasador, Polska mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 849 50 40 (+48) 22 849 15 90 lub poprzez e-mail

Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Urugwaju w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Urugwaju , jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska. Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Urugwaju w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 849 50 40 (+48) 22 849 15 90 lub poprzez e-mail

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Urugwaju w Warszawie?- Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Urugwaju i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Urugwaju w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w (Brak konsulatów w tym kraju).

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Ambasad Urugwaju wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady. Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Urugwaju w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Znajdź Hotel blisko Ambasady Urugwaju w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Urugwaju. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu ambasady.

  de Ambasada van Urugwaj w Warszawie   Booking.com   de Ambasada Urugwaj w Warszawie  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Urugwaju - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Urugwaju w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 849 50 40 (+48) 22 849 15 90 lub e-mail
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Ambasady Urugwaju w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Urugwaju lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową.

Disclaimer & Privacy Policy