Ambasada Arabia Saudyjska w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Ambasada Arabii Saudyjskiej w Warszawie

Więcej Polskie Ambasady na całym świecie

 
 

 

Więcej Ambasad zagranicznych w Polska

 

  Arabia Saudyjska Flag

Ambasada Arabii Saudyjskiej w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Arabii Saudyjskiej w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Arabii Saudyjskiej w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Arabii Saudyjskiej w Polska.
Ambasady Arabii Saudyjskiej - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Arabii Saudyjskiej w Polska. Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Działalność wszystkich Ambasada Arabii Saudyjskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Arabii Saudyjskiej w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Waleed Taher Radwan - Ambasador, Polska mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 840 0000 (+48) 22 840 6599 lub poprzez e-mail info@saudiembassy.pl plemb@mofa.gov.sa

Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Arabii Saudyjskiej w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Arabii Saudyjskiej , jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska. Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Arabii Saudyjskiej w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 840 0000 (+48) 22 840 6599 lub poprzez e-mail info@saudiembassy.pl plemb@mofa.gov.sa

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Arabii Saudyjskiej w Warszawie?- Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Arabii Saudyjskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Arabii Saudyjskiej w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w (Brak konsulatów w tym kraju).

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Ambasad Arabii Saudyjskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady. Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Arabii Saudyjskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Znajdź Hotel blisko Ambasady Arabii Saudyjskiej w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Arabii Saudyjskiej. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu ambasady.

  de Ambasada van Arabia Saudyjska w Warszawie   Booking.com   de Ambasada Arabia Saudyjska w Warszawie  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Arabii Saudyjskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Arabii Saudyjskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 840 0000 (+48) 22 840 6599 lub e-mail info@saudiembassy.pl plemb@mofa.gov.sa
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Ambasady Arabii Saudyjskiej w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Arabii Saudyjskiej lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową.

Disclaimer & Privacy Policy