Ambasada Ekwador w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Ambasada Ekwadoru w Warszawie

Więcej Polskie Ambasady na całym świecie

 
 

 

Więcej Ambasad zagranicznych w Polska

 

  Ekwador Flag

Ambasada Ekwadoru w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Ekwadoru w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Ekwadoru w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Ekwadoru w Polska.
Ambasady Ekwadoru - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Ekwadoru w Polska. Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Działalność wszystkich Ambasada Ekwadoru zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Ekwadoru w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Fabian Valdivieso Eguiguren - Ambasador, Polska mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 848 72 30 lub poprzez e-mail eecupolonia@mmrree.gob.ec embajada.varsovia@yahoo.com

Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Ekwadoru w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Ekwadoru , jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska. Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Ekwadoru w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 848 72 30 lub poprzez e-mail eecupolonia@mmrree.gob.ec embajada.varsovia@yahoo.com

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Ekwadoru w Warszawie?- Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Ekwadoru i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Ekwadoru w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w (Brak konsulatów w tym kraju).

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Ambasad Ekwadoru wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady. Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Ekwadoru w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Znajdź Hotel blisko Ambasady Ekwadoru w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Ekwadoru. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu ambasady.

  de Ambasada van Ekwador w Warszawie   Booking.com   de Ambasada Ekwador w Warszawie  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Ekwadoru - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Ekwadoru w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 848 72 30 lub e-mail eecupolonia@mmrree.gob.ec embajada.varsovia@yahoo.com
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Ambasady Ekwadoru w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Ekwadoru lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową.

Disclaimer & Privacy Policy