Konsulat Irlandia w Poznan - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Irlandii w Poznan

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Irlandia Flag

Konsulat Irlandii w Poznan

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Irlandii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Irlandii w Poznan. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Irlandii oraz każdego innego Konsulatu Irlandii w Polska.
Konsulat Irlandii - pełni funkcję w Poznan oraz promuje Irlandii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Irlandii w Poznan jest kierowany przez panią Mr Mateusz Morawiecki - Konsul Irlandii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 61 853 1894 lub adresem e-mail konsulat@irlandia.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Poznan? - Irlandii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Irlandii w Poznan jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Irlandii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Irlandii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Irlandii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Irlandii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Irlandii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Poznan

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Irlandii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Irlandii w Poznan ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Irlandii - Jeżeli konsulat w Poznan lub inny Konsulat Irlandii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Irlandii w Polska Ambasada Irlandia w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Irlandii w Poznan - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Poznan lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Irlandii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Ireland w Polska   Booking.com   Konsulat Ireland w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Irlandii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Irlandii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 61 853 1894 lub e-mail konsulat@irlandia.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Irlandii w Poznan - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Irlandii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy