Konsulat Sri Lanka w Katowice - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Sri Lanki w Katowice

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Sri Lanka Flag

Konsulat Sri Lanki w Katowice

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Sri Lanki w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Sri Lanki w Katowice. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Sri Lanki oraz każdego innego Konsulatu Sri Lanki w Polska.
Konsulat Sri Lanki - pełni funkcję w Katowice oraz promuje Sri Lanki interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Sri Lanki w Katowice jest kierowany przez panią Mr. Mieczyslaw Andrzej Drobisz - Konsul Sri Lanki w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 32-230 2509 (+48) 32-230 4473 lub adresem e-mail konsul@drobisz.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Katowice? - Sri Lanki może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Sri Lanki w Katowice jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Sri Lanki w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Sri Lanki niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Sri Lanki znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Sri Lanki są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Sri Lanki w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Katowice

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Sri Lanki wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Sri Lanki w Katowice ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Sri Lanki - Jeżeli konsulat w Katowice lub inny Konsulat Sri Lanki w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Sri Lanki w Polska Ambasada Sri Lanka w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Sri Lanki w Katowice - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Katowice lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Sri Lanki. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Sri Lanka w Polska   Booking.com   Konsulat Sri Lanka w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Sri Lanki - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Sri Lanki w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 32-230 2509 (+48) 32-230 4473 lub e-mail konsul@drobisz.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Sri Lanki w Katowice - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Sri Lanki lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy