Konsulat Slowacja w Szczecin - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Słowacji w Szczecin

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Slowacja Flag

Konsulat Słowacji w Szczecin

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Słowacji w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Słowacji w Szczecin. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Słowacji oraz każdego innego Konsulatu Słowacji w Polska.
Konsulat Słowacji - pełni funkcję w Szczecin oraz promuje Słowacji interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Słowacji w Szczecin jest kierowany przez panią Mr Roman Pomianowski - Konsul Słowacji w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 91 489 06 61 (+48) 91 812 55 01 lub adresem e-mail konsul-slowacja@wp.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Szczecin? - Słowacji może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Słowacji w Szczecin jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Słowacji w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Słowacji niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Słowacji znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Słowacji są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Słowacji w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku, Katowice, Krakowie, Poznan, Rzeszow lub Szczecin

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Słowacji wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Słowacji w Szczecin ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Słowacji - Jeżeli konsulat w Szczecin lub inny Konsulat Słowacji w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Słowacji w Polska Ambasada Slowacja w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Słowacji w Szczecin - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Szczecin lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Słowacji. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Slovakia w Polska   Booking.com   Konsulat Slovakia w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Słowacji - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Słowacji w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 91 489 06 61 (+48) 91 812 55 01 lub e-mail konsul-slowacja@wp.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Słowacji w Szczecin - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Słowacji lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy