Konsulat Lotwa w Gdansku - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Łotwy w Gdansku

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Lotwa Flag

Konsulat Łotwy w Gdansku

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Łotwy w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Łotwy w Gdansku. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Łotwy oraz każdego innego Konsulatu Łotwy w Polska.
Konsulat Łotwy - pełni funkcję w Gdansku oraz promuje Łotwy interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Łotwy w Gdansku jest kierowany przez panią Mr. Krzyszof Figel - Konsul Łotwy w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 58 629 12 63 lub adresem e-mail

Mają Państwo daleko od konsulatu w Gdansku? - Łotwy może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Łotwy w Gdansku jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Łotwy w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Łotwy niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Łotwy znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Łotwy są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Łotwy w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku, Katowice lub Lodzi

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Łotwy wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Łotwy w Gdansku ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Łotwy - Jeżeli konsulat w Gdansku lub inny Konsulat Łotwy w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Łotwy w Polska Ambasada Lotwa w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Łotwy w Gdansku - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Gdansku lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Łotwy. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Latvia w Polska   Booking.com   Konsulat Latvia w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Łotwy - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Łotwy w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 58 629 12 63 lub e-mail
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Łotwy w Gdansku - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Łotwy lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy