Konsulat Litwa w Sejny - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Litwy w Sejny

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Litwa Flag

Konsulat Litwy w Sejny

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Litwy w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Litwy w Sejny. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Litwy oraz każdego innego Konsulatu Litwy w Polska.
Konsulat Litwy - pełni funkcję w Sejny oraz promuje Litwy interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Litwy w Sejny jest kierowany przez panią Mrs Vida Bagdonaviciene - Konsul Litwy w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 87 516 37 90 lub adresem e-mail konsejny@post.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Sejny? - Litwy może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Litwy w Sejny jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Litwy w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Litwy niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Litwy znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Litwy są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Litwy w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Katowice, Krakowie, Poznan lub Sejny

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Litwy wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Litwy w Sejny ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Litwy - Jeżeli konsulat w Sejny lub inny Konsulat Litwy w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Litwy w Polska Ambasada Litwa w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Litwy w Sejny - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Sejny lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Litwy. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Lithuania w Polska   Booking.com   Konsulat Lithuania w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Litwy - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Litwy w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 87 516 37 90 lub e-mail konsejny@post.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Litwy w Sejny - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Litwy lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy