Konsulat Malta w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Malty w Warszawie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Malta Flag

Konsulat Malty w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Malty w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Malty w Warszawie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Malty oraz każdego innego Konsulatu Malty w Polska.
Konsulat Malty - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje Malty interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Malty w Warszawie jest kierowany przez panią Mrs Krystyna Maria Mikulanka - Konsul Malty w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) (22) 6421556 lub adresem e-mail magsam@wa.home.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Warszawie? - Malty może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Malty w Warszawie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Malty w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Malty niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Malty znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Malty są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Malty w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Warszawie

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Malty wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Malty w Warszawie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Malty - Jeżeli konsulat w Warszawie lub inny Konsulat Malty w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Malty w Polska

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Malty w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Warszawie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Malty. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Malta w Polska   Booking.com   Konsulat Malta w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Malty - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Malty w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) (22) 6421556 lub e-mail magsam@wa.home.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Malty w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Malty lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy