Konsulat Chiny w Gdansku - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Chin w Gdansku

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Chiny Flag

Konsulat Chin w Gdansku

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Chin w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Chin w Gdansku. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Chin oraz każdego innego Konsulatu Chin w Polska.
Konsulat Chin - pełni funkcję w Gdansku oraz promuje Chin interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Chin w Gdansku jest kierowany przez panią Mrs Yuanyuan Liu - Konsul Generalny Chin w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 58 340 26 26 lub adresem e-mail china@consulate.gda.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Gdansku? - Chin może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Chin w Gdansku jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Chin w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Chin niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Chin znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Chin są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Chin w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Chin wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Chin w Gdansku ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Chin - Jeżeli konsulat w Gdansku lub inny Konsulat Chin w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Chin w Polska Ambasada Chiny w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Chin w Gdansku - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Gdansku lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Chin. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat China w Polska   Booking.com   Konsulat China w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Chin - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Chin w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 58 340 26 26 lub e-mail china@consulate.gda.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Chin w Gdansku - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Chin lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy