Konsulat Finlandia w Gdansku - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Finlandii w Gdansku

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Finlandia Flag

Konsulat Finlandii w Gdansku

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Finlandii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Finlandii w Gdansku. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Finlandii oraz każdego innego Konsulatu Finlandii w Polska.
Konsulat Finlandii - pełni funkcję w Gdansku oraz promuje Finlandii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Finlandii w Gdansku jest kierowany przez panią Mr Grzegorz Brzosewski - Konsul Finlandii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 58 621 68 52 lub adresem e-mail konsulat_honorowy_fin@poczta.onet.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Gdansku? - Finlandii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Finlandii w Gdansku jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Finlandii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Finlandii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Finlandii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Finlandii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Finlandii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Finlandii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Finlandii w Gdansku ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Finlandii - Jeżeli konsulat w Gdansku lub inny Konsulat Finlandii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Finlandii w Polska Ambasada Finlandia w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Finlandii w Gdansku - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Gdansku lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Finlandii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Finland w Polska   Booking.com   Konsulat Finland w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Finlandii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Finlandii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 58 621 68 52 lub e-mail konsulat_honorowy_fin@poczta.onet.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Finlandii w Gdansku - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Finlandii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy