Konsulat Czechy w Szczecin - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Republiki Czeskiej w Szczecin

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Czechy Flag

Konsulat Republiki Czeskiej w Szczecin

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Republiki Czeskiej w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Republiki Czeskiej w Szczecin. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Republiki Czeskiej oraz każdego innego Konsulatu Republiki Czeskiej w Polska.
Konsulat Republiki Czeskiej - pełni funkcję w Szczecin oraz promuje Republiki Czeskiej interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Republiki Czeskiej w Szczecin jest kierowany przez panią Mr Wield Starosiek - Konsul Republiki Czeskiej w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 91 4342674 (+48) 91 4342726 lub adresem e-mail szczecin@honorary.mzv.cz

Mają Państwo daleko od konsulatu w Szczecin? - Republiki Czeskiej może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Republiki Czeskiej w Szczecin jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Republiki Czeskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Republiki Czeskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Republiki Czeskiej znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Republiki Czeskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Republiki Czeskiej w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Poznan lub Szczecin

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Republiki Czeskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Republiki Czeskiej w Szczecin ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Republiki Czeskiej - Jeżeli konsulat w Szczecin lub inny Konsulat Republiki Czeskiej w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Republiki Czeskiej w Polska Ambasada Czechy w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Republiki Czeskiej w Szczecin - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Szczecin lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Republiki Czeskiej. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Czech Republic w Polska   Booking.com   Konsulat Czech Republic w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Republiki Czeskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Republiki Czeskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 91 4342674 (+48) 91 4342726 lub e-mail szczecin@honorary.mzv.cz
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Republiki Czeskiej w Szczecin - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Republiki Czeskiej lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy