Konsulat Cypr w Szczecin - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Cypru w Szczecin

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Cypr Flag

Konsulat Cypru w Szczecin

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Cypru w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Cypru w Szczecin. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Cypru oraz każdego innego Konsulatu Cypru w Polska.
Konsulat Cypru - pełni funkcję w Szczecin oraz promuje Cypru interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Cypru w Szczecin jest kierowany przez panią Mr Michal Jan Czerepaniak - Konsul Cypru w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 91 434 066 (+48) 94 310 770 lub adresem e-mail cyprusconsulate@maritime.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Szczecin? - Cypru może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Cypru w Szczecin jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Cypru w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Cypru niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Cypru znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Cypru są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Cypru w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku lub Szczecin

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Cypru wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Cypru w Szczecin ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Cypru - Jeżeli konsulat w Szczecin lub inny Konsulat Cypru w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Cypru w Polska Ambasada Cypr w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Cypru w Szczecin - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Szczecin lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Cypru. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Cyprus w Polska   Booking.com   Konsulat Cyprus w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Cypru - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Cypru w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 91 434 066 (+48) 94 310 770 lub e-mail cyprusconsulate@maritime.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Cypru w Szczecin - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Cypru lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy