Konsulat Belgia w Katowice - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Belgii w Katowice

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Belgia Flag

Konsulat Belgii w Katowice

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Belgii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Belgii w Katowice. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Belgii oraz każdego innego Konsulatu Belgii w Polska.
Konsulat Belgii - pełni funkcję w Katowice oraz promuje Belgii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Belgii w Katowice jest kierowany przez panią Mr. Michel Redoute - Konsul Belgii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) (32) 245 15 44 lub adresem e-mail mredoute@interia.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Katowice? - Belgii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Belgii w Katowice jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Belgii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Belgii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Belgii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Belgii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Belgii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Katowice lub Poznan

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Belgii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Belgii w Katowice ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Belgii - Jeżeli konsulat w Katowice lub inny Konsulat Belgii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Belgii w Polska Ambasada Belgia w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Belgii w Katowice - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Katowice lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Belgii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Belgium w Polska   Booking.com   Konsulat Belgium w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Belgii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Belgii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) (32) 245 15 44 lub e-mail mredoute@interia.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Belgii w Katowice - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Belgii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy