Konsulat Bialorus w Bialystok - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Białorusi w Bialystok

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Bialorus Flag

Konsulat Białorusi w Bialystok

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Białorusi w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Białorusi w Bialystok. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Białorusi oraz każdego innego Konsulatu Białorusi w Polska.
Konsulat Białorusi - pełni funkcję w Bialystok oraz promuje Białorusi interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Białorusi w Bialystok jest kierowany przez panią Mr Aleksandr Berebenya - Konsul Generalny Białorusi w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 85 664 99 40 (+48) 85 664 99 46 lub adresem e-mail poland.bialystok@mfa.gov.by

Mają Państwo daleko od konsulatu w Bialystok? - Białorusi może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Białorusi w Bialystok jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Białorusi w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Białorusi niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Białorusi znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Białorusi są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Białorusi w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Biala Podlaska, Bialystok lub Gdansku

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Białorusi wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Białorusi w Bialystok ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Białorusi - Jeżeli konsulat w Bialystok lub inny Konsulat Białorusi w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Białorusi w Polska Ambasada Bialorus w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Białorusi w Bialystok - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Bialystok lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Białorusi. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Belarus w Polska   Booking.com   Konsulat Belarus w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Białorusi - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Białorusi w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 85 664 99 40 (+48) 85 664 99 46 lub e-mail poland.bialystok@mfa.gov.by
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Białorusi w Bialystok - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Białorusi lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy