Konsulat Polska w Porto Alegre - Brazylia

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Porto Alegre

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Porto Alegre

Brazylia
Brazylia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Porto Alegre. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Brazylia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia.
Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Porto Alegre oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Brazylia. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Porto Alegre jest kierowany przez panią Mr. Wilson Carlos Rodycz - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem +55 51 3224-7069 lub adresem e-mail wilsonrodycz@uol.com.br

Mają Państwo daleko od konsulatu w Porto Alegre? - Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Brazylia. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Porto Alegre jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Brazylia różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Belo Horizonte, Kurytybie, Fortaleza, Manaus, Porto Alegre lub Salvador

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Porto Alegre ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Porto Alegre lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia Ambasada Polska w Brasilii

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Porto Alegre - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Porto Alegre lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Poland w Brazylia   Booking.com   Konsulat Poland w Brazylia  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Brazylia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon +55 51 3224-7069 lub e-mail wilsonrodycz@uol.com.br
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Porto Alegre - Brazylia. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy