Konsulat Tajwan w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Tajwanu w Warszawie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Tajwan Flag

Konsulat Tajwanu w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Tajwanu w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Tajwanu w Warszawie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Tajwanu oraz każdego innego Konsulatu Tajwanu w Polska.
Konsulat Tajwanu - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje Tajwanu interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Tajwanu w Warszawie jest kierowany przez panią Taiwanese Representative Office Tajwanu w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) (22) 6308438 lub adresem e-mail taiwan@polbox.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Warszawie? - Tajwanu może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Tajwanu w Warszawie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Tajwanu w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Tajwanu niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Tajwanu znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Tajwanu są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Tajwanu w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Warszawie

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Tajwanu wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Tajwanu w Warszawie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Tajwanu - Jeżeli konsulat w Warszawie lub inny Konsulat Tajwanu w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Tajwanu w Polska

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Tajwanu w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Warszawie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Tajwanu. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Taiwan w Polska   Booking.com   Konsulat Taiwan w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Tajwanu - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Tajwanu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) (22) 6308438 lub e-mail taiwan@polbox.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Tajwanu w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Tajwanu lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy