Konsulat Islandia w Krakowie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Islandii w Krakowie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Islandia Flag

Konsulat Islandii w Krakowie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Islandii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Islandii w Krakowie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Islandii oraz każdego innego Konsulatu Islandii w Polska.
Konsulat Islandii - pełni funkcję w Krakowie oraz promuje Islandii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Islandii w Krakowie jest kierowany przez panią Mr Janusz Kahl - Konsul Islandii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) (12) 421 7380 lub adresem e-mail j.kahl@nordichouse.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Krakowie? - Islandii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Islandii w Krakowie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Islandii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Islandii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Islandii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Islandii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Islandii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku lub Krakowie

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Islandii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Islandii w Krakowie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Islandii - Jeżeli konsulat w Krakowie lub inny Konsulat Islandii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Islandii w Polska

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Islandii w Krakowie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Krakowie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Islandii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Iceland w Polska   Booking.com   Konsulat Iceland w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Islandii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Islandii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) (12) 421 7380 lub e-mail j.kahl@nordichouse.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Islandii w Krakowie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Islandii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy