Konsulat Brazylia w Lublin - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Brazylii w Lublin

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Brazylia Flag

Konsulat Brazylii w Lublin

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Brazylii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Brazylii w Lublin. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Brazylii oraz każdego innego Konsulatu Brazylii w Polska.
Konsulat Brazylii - pełni funkcję w Lublin oraz promuje Brazylii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Brazylii w Lublin jest kierowany przez panią Mrs Barbara Hlibowicka-Weglarz - Konsul Brazylii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 605 370 982 lub adresem e-mail bajaw@hot.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Lublin? - Brazylii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Brazylii w Lublin jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Brazylii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Brazylii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Brazylii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Brazylii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Brazylii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Krakowie, Lublin, Poznan lub Wroclaw

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Brazylii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Brazylii w Lublin ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Brazylii - Jeżeli konsulat w Lublin lub inny Konsulat Brazylii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Brazylii w Polska Ambasada Brazylia w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Brazylii w Lublin - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Lublin lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Brazylii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Brazil w Polska   Booking.com   Konsulat Brazil w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Brazylii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Brazylii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 605 370 982 lub e-mail bajaw@hot.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Brazylii w Lublin - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Brazylii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy