Konsulat Wlochy w Wroclaw - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Włoch w Wroclaw

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Wlochy Flag

Konsulat Włoch w Wroclaw

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Włoch w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Włoch w Wroclaw. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Włoch oraz każdego innego Konsulatu Włoch w Polska.
Konsulat Włoch - pełni funkcję w Wroclaw oraz promuje Włoch interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Włoch w Wroclaw jest kierowany przez panią Monika Przemyslawa Kwiaesz - Konsul Włoch w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) (71) 34 37 197 lub adresem e-mail consolatoitaliano.wro@gmail.com

Mają Państwo daleko od konsulatu w Wroclaw? - Włoch może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Włoch w Wroclaw jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Włoch w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Włoch niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Włoch znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Włoch są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Włoch w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku, Krakowie lub Wroclaw

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Włoch wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Włoch w Wroclaw ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Włoch - Jeżeli konsulat w Wroclaw lub inny Konsulat Włoch w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Włoch w Polska Ambasada Wlochy w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Włoch w Wroclaw - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wroclaw lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Włoch. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Italy w Polska   Booking.com   Konsulat Italy w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Włoch - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Włoch w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) (71) 34 37 197 lub e-mail consolatoitaliano.wro@gmail.com
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Włoch w Wroclaw - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Włoch lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy