Konsulat Estonia w Krakowie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Estonii w Krakowie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Estonia Flag

Konsulat Estonii w Krakowie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Estonii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Estonii w Krakowie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Estonii oraz każdego innego Konsulatu Estonii w Polska.
Konsulat Estonii - pełni funkcję w Krakowie oraz promuje Estonii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Estonii w Krakowie jest kierowany przez panią Mr Piotr Paluch - Konsul Estonii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) (12) 429 12 10 lub adresem e-mail p.paluch@kppm.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Krakowie? - Estonii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Estonii w Krakowie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Estonii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Estonii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Estonii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Estonii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Estonii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku, Krakowie, Poznan lub Szczecin

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Estonii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Estonii w Krakowie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Estonii - Jeżeli konsulat w Krakowie lub inny Konsulat Estonii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Estonii w Polska Ambasada Estonia w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Estonii w Krakowie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Krakowie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Estonii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Estonia w Polska   Booking.com   Konsulat Estonia w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Estonii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Estonii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) (12) 429 12 10 lub e-mail p.paluch@kppm.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Estonii w Krakowie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Estonii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy