Konsulat Polska w San Juan - Puerto Rico

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan

Puerto Rico
Puerto Rico Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Puerto Rico. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Puerto Rico. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Puerto Rico.
Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w San Juan oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Puerto Rico. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan jest kierowany przez panią Bohdan Chester Hryniewicz - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Puerto Rico z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+1 787) 724-4180 lub adresem e-mail hryn@worldnet.att.net

Mają Państwo daleko od konsulatu w San Juan? - Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Puerto Rico. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Puerto Rico różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Puerto Rico. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w San Juan

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w San Juan lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Puerto Rico nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Puerto Rico

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do San Juan lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Poland w Puerto Rico   Booking.com   Konsulat Poland w Puerto Rico  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Puerto Rico i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+1 787) 724-4180 lub e-mail hryn@worldnet.att.net
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan - Puerto Rico. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy